منو
Your Cart

 سـاعـات کـاری مدی لایف ، شنبه تا چهارشنبه بجز ایام تعطیل : ۱۰ – ۱۷ (پنجشنبه‌ها تعطیل)

گرمکن کلیه گردبافت حوله ای طب و صنعت

گرمکن کلیه گردبافت حوله ای طب و صنعت
گرمکن کلیه گردبافت حوله ای طب و صنعت
156,000 تومان
 • موجودی: موجود
 • مدل: TS 63400

گزینه های موجود

گرمکن کلیه پوشیدنی گردبافت حوله ای طب و صنعت کلیه یکی از قسمت های بسیار مهم بدن انسان است که اختلال در عملکرد آن تاثیر بسزایی در سایر اندام های بدن انسان خواهد داشت. وظیفه کلیه به چند قسمت تقسیم میشود از جمله آنها عبارتند از: دفع مواد زائد، تنظیم تعادل آب و الکترولیت ها، تنظیم فشار شریانی، تنظیم تعادل اسید و باز، تنظیم تولید گویچه‌های سرخ، تولید۱، ۲۵-دی‌هیدروکسی ویتامین دی۳، ساخت گلوکز . 

کلیه ها در پشت بدن نزدیک کمر و ستون فقرات قرار دارند به همین دلیل در بسیاری از موارد بیماریهای مربوط به کلیه و کمر با هم اشتباه گرفته میشوند. بیماری های کلیه، از نوع بیماریهای بسیار شایع است که در فصل سرما خود را بیشتر بروز میدهند. اما باید به این موضوع توجه کرد که درد در نواحی نزدیک به کلیه همواره نشان دهنده اختلالات در کلیه نیست و ممکن است دردهای عضلانی عصبی باشند. بیماری های اصلی کلیه همواره همراه با علائم جانبی از جمله عفونت ادراری، سوزش و یا هرگونه تغییر در عملکرد دستگاه گوارشی همراه هستند. پزشکان و متخصصان همواره به استفاده از راه حل های پیشگیرانه برای جلوگیری از ابتلا به بیماری های کلیه سفارش نموده اند؛ این راه حل ها میتواند شامل استفاده از واکسن ها برای جلوگیری از سرماخوردگی و نفوذ عفونت به بدن باشد و یا میتواند استفاده گرمکن های مخصوص کلیه باشد که با حفظ گرمای مناسب در کلیه و اطراف آن، از احتمال ابتلا به بیماری های کلیوی در افراد مستعد جلوگیری نماید.شرکت طب و صنعت با استفاده از بهترین مواد اولیه اقدام به تولید گرمکن های کلیه نموده است که قدرت پایدار و طول عمر بالایی دارند و بیماران میتوانند از آن به عنوان هم وسیله پیشگیری و هم به عنوان ابزار تسریع کننده روند درمان در بیماریهای کلیوی استفاده نمایند. انقباضات ماهیچه ها و عضلات اطراف کلیه در اثر سرما ممکن است باعث ایجاد ناراحتی و درد در ناحیه کمر و اطراف آن شود. گرمکن های کلیه با پوشاندن بخش اعظمی از فضای اطراف کلیه و کمر و با اعمال فشار اندک به تسکین دردهای ناشی از انقباضات ماهیچه ها در اثر سرما کمک میکند. این گرمکن با افزایش فشار خون، باعث ایجاد گرما در نواحی مورد نظر میشود. 

گرمکن کلیه پوشیدنی گردبافت حوله ای طب و صنعت از لایه های کش و حوله تهیه و تولید شده است. این محصول با اعمال فشار و گرما بر ناحیه کمر و کلیه متابولیسم و گردش خون این موضع را افزایش میدهد و در نتیجه روند و سرعت بهبود را تا حد زیادی افزایش میدهد. استفاده از گرمکن کلیه باعث عدم نفوذ سرما به لایه های بدن میشود و در نتیجه از بسیاری از امراض ناشی از سرمازدگی جلوگیری میکند. گرمکن کلیه دو لایه کش با ایجاد فشار چند برابری در بافت کلیه و کمر سطح اصطحکاک را تا حدی زیادی کاهش میدهد و در نتیجه درد را در سطح کاهش میدهد. این محصول برای جلوگیری و کاهش اسپاسم و گرفتگی عضلات کمر، کلیه و پهلو ها بسیار مفید است. این محصول به صورت پوشیدنی است. 

نکات مهم در رابطه با گرمکن کلیه پوشیدنی گردبافت حوله ای طب و صنعت: 

 • این محصول عضلات و احشا شکم و کمر را در مقابل سرما حفظ میکند.
 • این محصول با ایجاد گرمای موضعی در عضلات کلیه، کمر، پشت، شکم و پهلو ها هر گونه درد و ناملایمتی در این نواحی را برطرف میکند و تسکین میدهد.
 • این محصول از هرگونه مشکلات کلیوی در اثر برخور سرما جلوگیری میکند.
 • این محصول با اعمال فشار زیاد و چند برابری و افزایش گردش خون و در نتیجه گرمای اندگ بهبود هرگونه بیماری کمر، پهلو و پشت را تسریع میبخشد.
 • این محصول باعث  افزایش دما و گردش خون  و در نتیجه افزایش فعالیتهای متابولیک بدن میشود. 
 • جنس این محصول از لایه های کش و حوله تشکیل شده که گرم و نرم میباشد و استفاده از آن برای بیمار بسیار راحت و آسان است. 
 • قابلیت استفاده بر رو و زیر لباس
 • این محصول به صورت پوشیدنی است و در موضع مد نظر قرار میگیرد.
 • این محصول قابل شست و شو است اما دقت نمایید که در هنگام شست و شو از با آب ولرم و شامپو استفاده نمایید و هیچگونه فشاری به محصول وارد ننماید تا دچار تغییر شکل نشود. در هنگام خشک شدن نیز از هیچگونه دستگاه حرارتی استفاده نکنید. 

نحوه استفاده از گرمکن کلیه پوشیدنی گردبافت حوله ای طب و صنعت:

 • ابتدا با توجه به سن و سایز کمر بیمار، سایز گرمکن کلیه مناسب را تهیه نمایید. 
 • بهتر است این گرمکن را روی لباس نخی بپوشید. 
 • این محصول پوشیدنی است و باید از بالا وارد بدن نمود و در موضع مورد نظر ثابت نمود. دو لایه کش این محصول آن را سفت و محکم در موضع مدنظر نگه میدارد. 
 • زمان و نوع مصرف گرمکن مطابق با نظر پزشک معالج است. 
مشخصات کلی
ابعاد و اندازهM , L , XL
رنگکرم
موارد مصرفگرم نگهدارنده امعا، احشا، کلیه، پهلو، کمر و شکم، کاهش درد و اسپاسم در ناحیه کلیه پهلو و کمر
قابلیت شست و شوبا آب ولرم و شامپو بدون اعمال فشار و چنگ زدن بدون حرارت دادن و اطو کردن
انعطاف پذیریدارد
مزایای استفادهدو لایه سبب افزایش چند برابری گردش خون و دما و در نتیجه تسریع در بهبود میشود، استفاده راحت، نرم و سبک، قابل استفاده بر روی و زیر لباس
کشور سازندهایران
جنسگردبافت حوله ای

نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.
نام
ایمیل
موبایل
توضیحات