منو
Your Cart

 سـاعـات کـاری مدی لایف ، شنبه تا چهارشنبه بجز ایام تعطیل : ۱۰ – ۱۷ (پنجشنبه‌ها تعطیل)

Centrix-سنتریکس

گان تزریق کامپوزیت کپسولی سنتریکس آمریکا گان تزریق کامپوزیت کپسولی سنتریکس آمریکا
ناموجود
گان تزریق کامپوزیت کپسولی سنتریکس آمریکاویژگی ها و مزایای مشابه اسنپ-فیت اسلحه با لوله کوتاه تر:     اهرم 4: 1 برای اکستروژن آسان و روان      ایده آل برای استفاده با کارتریج های MiniMix      می تواند با تمام نکات از پیش پر شده و خالی موجود در بازار استفاده شود      بارگیری و نگهداری..
تماس بگیرید
قیمت بدون مالیات:تماس بگیرید
میکرو براش کریز ایندیکیتور سنتریکس آمریکاExposé یک شاخص پوسیدگی است که در سیستم اعمال و توزیع کننده تعبیه شده است. محلول آشکارساز از قبل در برنامه های کاربردی Benda® Micro ما اعمال می شود. با لمس اپلیکاتور روی سطح دندان مرطوب و لکه های عاج آلوده ، آن را اعمال کنید.بدون راه اندازی ، پاکساز..
413,500 تومان
قیمت بدون مالیات:413,500 تومان
سمان رزینی دوال کیور سنتریکس آمریکا
تماس بگیرید
سمان رزینی دوال کیور سنتریکس آمریکاسمان رزینیسمان رزینی نوعی مایع غلیظی میباشد که پس از قرار گیری برروی سطح مورد نظر به شکل جامد شکننده درمی آید. سمان ها گروهی از مواد در دندانپزشکی میباشد که کاربرد های فراوانی در دندانپزشکی و ارتودونسی دارند. عمده ترین مصرف سمان در چسباندن روکش و بریج برر..
تماس بگیرید
قیمت بدون مالیات:تماس بگیرید
سمان موقت سنتریکس آمریکا سمان موقت سنتریکس آمریکا
تماس بگیرید
سمان موقت سنتریکس آمریکاسمان رزینیسمان رزینی نوعی مایع غلیظی میباشد که پس از قرار گیری برروی سطح مورد نظر به شکل جامد شکننده درمی آید. سمان ها گروهی از مواد در دندانپزشکی میباشد که کاربرد های فراوانی در دندانپزشکی و ارتودونسی دارند. عمده ترین مصرف سمان در چسباندن روکش و بریج برروی دندان ها..
تماس بگیرید
قیمت بدون مالیات:تماس بگیرید
ماده ضد حساسیت سنتریکس آمریکا ماده ضد حساسیت سنتریکس آمریکا
تماس بگیرید
ماده ضد حساسیت سنتریکس آمریکاGlu / Sense یک روش ساده و یک مرحله ای و ساده است که حساسیت عاجی را درمان و از آن جلوگیری می کند. Glu / Sense دارای فرمولاسیون 35٪ ژل گلوتارآلدئید HEMA 5٪ ، در چند ثانیه عمل می کند تا توبول های عاجی را مهر و موم کند ، از جابجایی مایعات جلوگیری می کند ، که به عنوان عل..
تماس بگیرید
قیمت بدون مالیات:تماس بگیرید
ماده بند آورنده خون و کنار زننده لثه سنتریکس آمریکا ماده بند آورنده خون و کنار زننده لثه سنتریکس آمریکا
ناموجود
ماده بند آورنده خون و کنار زننده لثه سنتریکس آمریکاAccess Edge شکرکت سنتریکس آمریکا یک نوع خمیر جمع کننده لثه میباشد که بر پایه ی خاک رس بوده که در هنگام کنترل خونریزی و تراوش مایع بافت را به آرامی جمع و جابجا میکند. مواد استفاده شده در آن با بافت سازگار بوده و با  یک نوک سرنگ مناسب با دوز واح..
تماس بگیرید
قیمت بدون مالیات:تماس بگیرید
کامپوزیت کور بیلدآپ لایت کیور سنتریکس آمریکا کامپوزیت کور بیلدآپ لایت کیور سنتریکس آمریکا
تماس بگیرید
کامپوزیت کور بیلدآپ لایت کیور سنتریکس آمریکاکامپوزیتکامپوزیت ها برپایه ی رزین هستند و در کلامی ساده به آن ها پرکننده های پایه رزینی نیز می گویند. این نوع رزین های مصنوعی در دندانپزشکی جهت ماده استحکام بخش و یا به عنوان چسب استفاده می شود. این رزین ها برای بیمار با توجه به ویژگی های خاص حفر..
تماس بگیرید
قیمت بدون مالیات:تماس بگیرید
کامپوزیت کور بیلدآپ دوال کیور سنتریکس آمریکا
تماس بگیرید
کامپوزیت کور بیلدآپ دوال کیور سنتریکس آمریکاکامپوزیتکامپوزیت ها برپایه ی رزین هستند و در کلامی ساده به آن ها پرکننده های پایه رزینی نیز می گویند. این نوع رزین های مصنوعی در دندانپزشکی جهت ماده استحکام بخش و یا به عنوان چسب استفاده می شود. این رزین ها برای بیمار با توجه به ویژگی های خاص حفر..
تماس بگیرید
قیمت بدون مالیات:تماس بگیرید
روکش موقت کامپوزیتی بیس اکریل سنتریکس آمریکا روکش موقت کامپوزیتی بیس اکریل سنتریکس آمریکا
ناموجود
روکش موقت کامپوزیتی بیس اکریل سنتریکس آمریکابریجبریج نوعی عملیات است که برای دندان های از دست رفته کاربرد دارد که به فرد در جویدن و صحبت کردن کمک میکند. در عملیات بریج برای جایگذاری از دندان کناری استفاده میشود که به آن دندان، دندانِ پایه گفته میشود. بریج در دو حالت به دندانِ پایه متصل میشود..
تماس بگیرید
قیمت بدون مالیات:تماس بگیرید
وارنیش فلوراید سنتریکس آمریکا وارنیش فلوراید سنتریکس آمریکا
ناموجود
وارنیش فلوراید سنتریکس آمریکافلورایدفلوراید جزو مواد طبیعی به حساب می آید که سبب استحکام و مقاومت بیشتر دندان ها میشود. فلوراید در بزاق دهان باعث میشود باکتری ها اسید کمتری ترشح کنند و از آن سو سبب کاهش پوسیدگی دندان میشوند. بیشترین فواید فلوراید زمانی رخ میدهد که از آن به عنوان ژل و وارنیش..
تماس بگیرید
قیمت بدون مالیات:تماس بگیرید
نمايش 1 تا 10 از 10 (1 صفحه)
نام
ایمیل
موبایل
توضیحات