منو
Your Cart

 سـاعـات کـاری مدی لایف ، شنبه تا چهارشنبه بجز ایام تعطیل : ۱۰ – ۱۷ (پنجشنبه‌ها تعطیل)

Dental technologies | دنتال تکنولوژی

Alpha Flow کامپوزیت فلو دنتال تکنولوژی آمریکا Alpha Flow کامپوزیت فلو دنتال تکنولوژی آمریکا
تماس بگیرید
Alpha Flow کامپوزیت فلو دنتال تکنولوژی آمریکاکامپوزیتکامپوزیت ها برپایه ی رزین هستند و در کلامی ساده به آن ها پرکننده های پایه رزینی نیز می گویند. این نوع رزین های مصنوعی در دندانپزشکی جهت ماده استحکام بخش و یا به عنوان چسب استفاده می شود. این رزین ها برای بیمار با توجه به ویژگی های خاص حف..
تماس بگیرید
قیمت بدون مالیات:تماس بگیرید
کامپوزیت لایت کیور هیبرید دنتال تکنولوژی آمریکا
ناموجود
کامپوزیت لایت کیور هیبرید دنتال تکنولوژی آمریکاکامپوزیتکامپوزیت ها برپایه ی رزین هستند و در کلامی ساده به آن ها پرکننده های پایه رزینی نیز می گویند. این نوع رزین های مصنوعی در دندانپزشکی جهت ماده استحکام بخش و یا به عنوان چسب استفاده می شود. این رزین ها برای بیمار با توجه به ویژگی های خاص ..
تماس بگیرید
قیمت بدون مالیات:تماس بگیرید
کامپوزیت سلف کیور دنتال تکنولوژی آمریکا کامپوزیت سلف کیور دنتال تکنولوژی آمریکا
ناموجود
کامپوزیت سلف کیور دنتال تکنولوژی آمریکاکامپوزیتکامپوزیت ها برپایه ی رزین هستند و در کلامی ساده به آن ها پرکننده های پایه رزینی نیز می گویند. این نوع رزین های مصنوعی در دندانپزشکی جهت ماده استحکام بخش و یا به عنوان چسب استفاده می شود. این رزین ها برای بیمار با توجه به ویژگی های خاص حفره های..
تماس بگیرید
قیمت بدون مالیات:تماس بگیرید
وارنیش فلوراید دنتال تکنولوژی آمریکا وارنیش فلوراید دنتال تکنولوژی آمریکا
ناموجود
وارنیش فلوراید دنتال تکنولوژی آمریکافلورایدفلوراید جزو مواد طبیعی به حساب می آید که سبب استحکام و مقاومت بیشتر دندان ها میشود. فلوراید در بزاق دهان باعث میشود باکتری ها اسید کمتری ترشح کنند و از آن سو سبب کاهش پوسیدگی دندان میشوند. بیشترین فواید فلوراید زمانی رخ میدهد که از آن به عنوان ژل و..
تماس بگیرید
قیمت بدون مالیات:تماس بگیرید
باند لایت کیور دنتال تکنولوژی آمریکا Alpha Bond باند لایت کیور دنتال تکنولوژی آمریکا Alpha Bond
ناموجود
باند لایت کیور دنتال تکنولوژی آمریکاباندینگ دندانباندینگ دندان یکی از عملیات زیبایی دندانپزشکی میباشد ، که برای پر کردن شکستگی های دندان و یا پر کردن فاصله میانی دندان  ها بوده و یکی از ویژگی های آن انتحاب باندینگ همرنگ با دندان میباشد. باندینگ ها معمولا از جنس کامپوزیت (رزین پلاستیکی با دو..
تماس بگیرید
قیمت بدون مالیات:تماس بگیرید
خمیر پروفیلاکسی سینگل دوز دنتال تکنولوژی آمریکا Alpha prophy paste
ناموجود
خمیر پروفیلاکسی سینگل دوز دنتال تکنولوژی آمریکاخمیر پروفیلاکسیاصطلاح پروفیلاکسی در دندانپزشکی به معنای فرایند هایی میباشد که برای سلامت دهان انجام میشود، میباشد.منظور از فرایند مراقبتی همه نوع فرایند میباشد مانند چکاپ های ساده،فیشور دندان ها جهت محافظت از پوسیدگی و حفره های دندانی.مصرف ا..
تماس بگیرید
قیمت بدون مالیات:تماس بگیرید
Alpha lIl nano کامپوزیت لایت کیور میکروهیبرید دنتال تکنولوژی آمریکا
ناموجود
Alpha lIl nano کامپوزیت لایت کیور میکروهیبرید دنتال تکنولوژی آمریکاکامپوزیتکامپوزیت ها برپایه ی رزین هستند و در کلامی ساده به آن ها پرکننده های پایه رزینی نیز می گویند. این نوع رزین های مصنوعی در دندانپزشکی جهت ماده استحکام بخش و یا به عنوان چسب استفاده می شود. این رزین ها برای بیمار با تو..
تماس بگیرید
قیمت بدون مالیات:تماس بگیرید
Alpha II nano کامپوزیت لایت کیور میکروهیبرید دنتال تکنولوژی آمریکا
ناموجود
Alpha ll nano کامپوزیت لایت کیور میکروهیبرید دنتال تکنولوژی آمریکاکامپوزیتکامپوزیت ها برپایه ی رزین هستند و در کلامی ساده به آن ها پرکننده های پایه رزینی نیز می گویند. این نوع رزین های مصنوعی در دندانپزشکی جهت ماده استحکام بخش و یا به عنوان چسب استفاده می شود. این رزین ها برای بیمار با توج..
تماس بگیرید
قیمت بدون مالیات:تماس بگیرید
نمايش 1 تا 8 از 8 (1 صفحه)
نام
ایمیل
موبایل
توضیحات