منو
Your Cart

 سـاعـات کـاری مدی لایف ، شنبه تا چهارشنبه بجز ایام تعطیل : ۱۰ – ۱۷ (پنجشنبه‌ها تعطیل)

Kimia clothes - البسه کیمیا

تولیدی البسه کیمیا بیشتر از 2 دهه است که فعالیت قابل توجه و با کیفیتی دارد. السبه کیمیا تولید کننده انواع لباس ها در زمینه ی پزشکی در انواع سایز و رنگ ، هم برای خانم ها و آقایون ، با کیفیتی بسیار بالا تولید میکند. مواد به کار رفته در لباس های تولیدی کیمیا از کیفیت بالایی برخوردارند. تولیدی کیمیا شناخته شده بوده و در تولید لباس های پزشکی با کیفیت معروف اند. کلیه محصولات "کیمیا" بر طبق معتبر ترین استاندارد های روز دنیا ساخته میشوند. البسه کیمیا با قرار دادن تیم خلاق و حرفه ای در تولیدی افق های نو و تازه ای را در صنعت تولید پیشگام شود و کیفیت را پایه اصلی برای محصولات قرار دهد.

روپوش سفید درمانی کد 206روپوش سفید برای محیط کار و درمان برای بانوان می باشد. این روپوش  در بیمارستانها برای پزشکان و پرستاران، یا مراکز درمانی ، کارخانه جات و کارگاه ها یا داروخانه ها و ... کاربرد دارد. جنس این روپوش از پارچه ترگل کج راه است و از بهترین مواد موجود در بازار تهیه شده است. این روپ..
219,000 تومان
قیمت بدون مالیات:219,000 تومان
روپوش سفید درمانی کد 237روپوش سفید برای محیط کار و درمان برای بانوان می باشد. این روپوش  در بیمارستانها برای پزشکان و پرستاران، یا مراکز درمانی ، کارخانه جات و کارگاه ها یا داروخانه ها و ... کاربرد دارد. جنس این روپوش از پارچه ترگل کج راه است و از بهترین مواد موجود در بازار تهیه شده است. این روپ..
255,000 تومان
قیمت بدون مالیات:255,000 تومان
روپوش سفید درمانی کد 219روپوش سفید برای محیط کار و درمان برای بانوان می باشد. این روپوش  در بیمارستانها برای پزشکان و پرستاران، یا مراکز درمانی ، کارخانه جات و کارگاه ها یا داروخانه ها و ... کاربرد دارد. جنس این روپوش از پارچه ترگل کج راه است و از بهترین مواد موجود در بازار تهیه شده است. این روپ..
225,000 تومان
قیمت بدون مالیات:225,000 تومان
روپوش سفید درمانی کد 235روپوش سفید برای محیط کار و درمان برای بانوان می باشد. این روپوش  در بیمارستانها برای پزشکان و پرستاران، یا مراکز درمانی ، کارخانه جات و کارگاه ها یا داروخانه ها و ... کاربرد دارد. جنس این روپوش از پارچه ترگل کج راه است و از بهترین مواد موجود در بازار تهیه شده است. این روپ..
255,000 تومان
قیمت بدون مالیات:255,000 تومان
روپوش سفید درمانی کد 207روپوش سفید برای محیط کار و درمان برای بانوان می باشد. این روپوش  در بیمارستانها برای پزشکان و پرستاران، یا مراکز درمانی ، کارخانه جات و کارگاه ها یا داروخانه ها و ... کاربرد دارد. جنس این روپوش از پارچه ترگل کج راه است و از بهترین مواد موجود در بازار تهیه شده است. این روپ..
219,000 تومان
قیمت بدون مالیات:219,000 تومان
روپوش سفید درمانی کد 234روپوش سفید برای محیط کار و درمان برای بانوان می باشد. این روپوش  در بیمارستانها برای پزشکان و پرستاران، یا مراکز درمانی ، کارخانه جات و کارگاه ها یا داروخانه ها و ... کاربرد دارد. جنس این روپوش از پارچه ترگل کج راه است و از بهترین مواد موجود در بازار تهیه شده است. این روپ..
255,000 تومان
قیمت بدون مالیات:255,000 تومان
روپوش سفید درمانی کد 233روپوش سفید برای محیط کار و درمان برای بانوان می باشد. این روپوش  در بیمارستانها برای پزشکان و پرستاران، یا مراکز درمانی ، کارخانه جات و کارگاه ها یا داروخانه ها و ... کاربرد دارد. جنس این روپوش از پارچه ترگل کج راه است و از بهترین مواد موجود در بازار تهیه شده است. این روپ..
255,000 تومان
قیمت بدون مالیات:255,000 تومان
روپوش سفید درمانی کد 210روپوش سفید برای محیط کار و درمان برای بانوان می باشد. این روپوش  در بیمارستانها برای پزشکان و پرستاران، یا مراکز درمانی ، کارخانه جات و کارگاه ها یا داروخانه ها و ... کاربرد دارد. جنس این روپوش از پارچه ترگل کج راه است و از بهترین مواد موجود در بازار تهیه شده است. این روپ..
219,000 تومان
قیمت بدون مالیات:219,000 تومان
روپوش سفید درمانی کد 239روپوش سفید برای محیط کار و درمان برای بانوان می باشد. مشابه این روپوش در رنگ سبز تیره نیز موجود می باشد. این روپوش  در بیمارستانها برای پزشکان و پرستاران، یا مراکز درمانی ، کارخانه جات و کارگاه ها یا داروخانه ها و ... کاربرد دارد. جنس این روپوش از پارچه ترگل کج راه است و ..
252,000 تومان
قیمت بدون مالیات:252,000 تومان
روپوش سرمه ای اسپرت کد 215روپوش اسپرت سرمه ای برای محیط کار و درمان برای بانوان می باشد. این روپوش  در بیمارستانها برای پزشکان و پرستاران، یا مراکز درمانی ، کارخانه جات و کارگاه ها یا داروخانه ها و ... کاربرد دارد. جنس این روپوش از پارچه ترگل کج راه است و از بهترین مواد موجود در بازار تهیه ..
255,000 تومان
قیمت بدون مالیات:255,000 تومان
روپوش سفید درمانی کد 214روپوش اسپرت سفید برای محیط کار و درمان برای بانوان می باشد. این روپوش  در بیمارستانها برای پزشکان و پرستاران، یا مراکز درمانی ، کارخانه جات و کارگاه ها یا داروخانه ها و ... کاربرد دارد. جنس این روپوش از پارچه ترگل کج راه است و از بهترین مواد موجود در بازار تهیه شده است. ا..
225,000 تومان
قیمت بدون مالیات:225,000 تومان
روپوش اتاق عمل کد ۴۴۰روپوش و ست کامل لباس اتاق عمل که قابل استفاده در تمامی مراکز درمانی، اعم از داروخانه ها، کلینیک ها، لابراتوار ها، دنداپزشکی ها، کلینیک کاشت مو و ... قابل استفاده است. جنس این محصول از پارچه ترگل کج را می باشد که در مقابل کار مداوم و شستشو مقاوم است. این روپوش دو جیب نسبتا ب..
350,000 تومان
قیمت بدون مالیات:350,000 تومان
نمايش 1 تا 12 از 36 (3 صفحه)
نام
ایمیل
موبایل
توضیحات