منو
Your Cart

 سـاعـات کـاری مدی لایف ، شنبه تا چهارشنبه بجز ایام تعطیل : ۱۰ – ۱۷ (پنجشنبه‌ها تعطیل)

Kingyield - کینگیولد

شرکت کینگیولد Kingyeild یک شرکت معتبر چینی است که اقدام به تولید محصولات با کیفیت پزشکی نموده است. این شرکت امروزه با صادر کردن محصولات خود به بیش از ۵۰ کشور در جهان عرصه را برای رقابت تنگ نموده است. هدف این شرکت تولید محصولات با کیفیت خلاقانه است که بتواند نیاز افراد را چه در محیط های خانگی و چه در محیط های درمانی رفع کند. اولین بار این شرکت در سال ۱۹۹۹ افتتاح شده است و امروزه با بیش از ۲۲ سال سابقه فعالیت در زمینه تولید محصولاتی چون پالس اکسی متر، نبولایزر، دستگاههای اندازه گیری فشار خون و غیره را عهده دار است.

فشار سنج اتومات بازویی کینگ یولد مدل W101 فشار سنج اتومات بازویی کینگ یولد مدل W101
ناموجود
فشار سنج اتومات بازویی کینگ یولد KINGYIELD مدل W101فشارسنج بازویی دیجیتال و اتومات کینگ یولد مدل W101 ساخت کشور چین می باشد. علی رغم نام چین! این فشار سنج با قابلیت و حساسیت بالا اندازه گیری دقیق فشار خون شما و ضربان قلب را ثبت خواهد کرد. دستگاه فشار خون کینگ یولد دارای ۹۰ حافظه ذخیره سازی برای ..
910,000 تومان
قیمت بدون مالیات:910,000 تومان
نبولایزر کینگیولد -Kingyield - مدل NE 502 نبولایزر کینگیولد -Kingyield - مدل NE 502
ناموجود
نبولایزر کینگیولد -Kingyield - مدل NE 502ریه و انواع مشکلات آنریه ها یا شش از اندام های حیاتی بدن انسان هستند. ریه ها بیشتر فضای درون سینه را در برگرفته اند. در بدن هر انسانی دو ریه با سایز های مختلف وجود دارد. یکی در سمت راست و دیگری در سمت چپ قفسه سینه. ستون فقرات در اصل وظیفه محافظت و نگه..
1,200,000 تومان
قیمت بدون مالیات:1,200,000 تومان
نبولایزر کینگیولد -Kingyield - مدل NE 803
ناموجود
نبولایزر کینگیولد -Kingyield - مدل NE 803ریه و انواع مشکلات آنریه ها یا شش از اندام های حیاتی بدن انسان هستند. ریه ها بیشتر فضای درون سینه را در برگرفته اند. در بدن هر انسانی دو ریه با سایز های مختلف وجود دارد. یکی در سمت راست و دیگری در سمت چپ قفسه سینه. ستون فقرات در اصل وظیفه محافظت و نگه..
1,100,000 تومان
قیمت بدون مالیات:1,100,000 تومان
نمايش 1 تا 3 از 3 (1 صفحه)
نام
ایمیل
موبایل
توضیحات