منو
Your Cart

 سـاعـات کـاری مدی لایف ، شنبه تا چهارشنبه بجز ایام تعطیل : ۱۰ – ۱۷ (پنجشنبه‌ها تعطیل)

Medisana-مدیسانا

ترازو تشخیصی بلوتوث دار مدیسانا مدل BS 430اضافه وزن جز یکی از شایع ترین مرض هایی میباشد که بیشتر مردم جهان به آن دچارند و اصلی ترین عوامل آن کم تحرکی و داشتن برنامه غذایی نامناسب میباشد. اضافه وزن به حالتی از افراد گفته میشود که وزن آن ها نسبت به وزن مناسب بیشتر باشد ، اضافه وزن اگر کنترل نشود ..
1,950,000 تومان
قیمت بدون مالیات:1,950,000 تومان
ماساژور گردن مدیسانا مدل MNVماساژ چیستبا وجود قدمت طولانی ماساژ در تاریخ بشریت اما امروزه اهمیت و درجه تاثیر گذاری آن بر بشر روشن شده است. در ابتدا از ماساژ در عقاید مربوط به انرژی درمانی استفاده میشده است اما امروزه ماساژ به عنوان یک عمل تاثیر گذار در سلامت روح و جسم انسان مورد استفاده قرار..
2,275,000 تومان
قیمت بدون مالیات:2,275,000 تومان
ماساژور گردن مدیسانا مدل MNTماساژ چیستبا وجود قدمت طولانی ماساژ در تاریخ بشریت اما امروزه اهمیت و درجه تاثیر گذاری آن بر بشر روشن شده است. در ابتدا از ماساژ در عقاید مربوط به انرژی درمانی استفاده میشده است اما امروزه ماساژ به عنوان یک عمل تاثیر گذار در سلامت روح و جسم انسان مورد استفاده قرار..
3,645,000 تومان
قیمت بدون مالیات:3,645,000 تومان
فشار سنج بازویی مدیسانا مدل MTS فشار سنج بازویی مدیسانا مدل MTS
ناموجود
فشار سنج بازویی مدیسانا مدل MTSدستگاه فشارسنج دستگاهی پزشکی برای اندازه گیری فشار خون در انواع مختلف در بازار موجود است. تنظیم و اندازه گیری مداوم فشار خون چه برای افراد عادی و چه بیمارانی که از مشکلات فشار خون رنج میبرند امری بسیار مهم و ضروری است. برای اینکار علم به کمک انسان ها آمده و دستگاه..
1,250,000 تومان
قیمت بدون مالیات:1,250,000 تومان
ترمومتر قلمی مدیسانا مدل FTC ترمومتر قلمی مدیسانا مدل FTC
ناموجود
ترمومتر قلمی مدیسانا مدل FTCبه طور کلی بدن انسان از طریق گیرنده های حرارتی دو نوع اطلاعات دریافت میکند. یکی از طرف گیرنده های حرارت مرکز (هیپوتالاموس) و دومی گیرنده حرارت پوستی. پوست بدن انسان در مجاورت با هوای پیرامون خود میتواند به دو صورت ارادی و غیر ارادی سعی در تنظیم درجه حرارت کند. ارادی ب..
110,000 تومان
قیمت بدون مالیات:110,000 تومان
ترمومتر قلمی فلکسیبل مدیسانا مدل TM700 ترمومتر قلمی فلکسیبل مدیسانا مدل TM700
ناموجود
ترمومتر قلمی فلکسیبل مدیسانا مدل TM700به طور کلی بدن انسان از طریق گیرنده های حرارتی دو نوع اطلاعات دریافت میکند. یکی از طرف گیرنده های حرارت مرکز (هیپوتالاموس) و دومی گیرنده حرارت پوستی. پوست بدن انسان در مجاورت با هوای پیرامون خود میتواند به دو صورت ارادی و غیر ارادی سعی در تنظیم درجه حرارت کن..
155,000 تومان
قیمت بدون مالیات:155,000 تومان
ترازو عقربه ای مدیسانا مدل PSD ترازو عقربه ای مدیسانا مدل PSD
ناموجود
ترازو مدیسانا مدل PSDاضافه وزن جز یکی از شایع ترین مرض هایی میباشد که بیشتر مردم جهان به آن دچارند و اصلی ترین عوامل آن کم تحرکی و داشتن برنامه غذایی نامناسب میباشد. اضافه وزن به حالتی از افراد گفته میشود که وزن آن ها نسبت به وزن مناسب بیشتر باشد ، اضافه وزن اگر کنترل نشود به مرز چاقی میرسد. ا..
1,500,000 تومان
قیمت بدون مالیات:1,500,000 تومان
نبولایزر مدیسانا مدل IN550 نبولایزر مدیسانا مدل IN550
ناموجود
نبولایزر مدیسانا مدل IN550ریه ها یا شش از اندام های حیاتی بدن انسان هستند. ریه ها بیشتر فضای درون سینه را در برگرفته اند. در بدن هر انسانی دو ریه با سایز های مختلف وجود دارد. یکی در سمت راست و دیگری در سمت چپ قفسه سینه. ستون فقرات در اصل وظیفه محافظت و نگهداری از ریه ها را دارند. ساختار ظاهری ری..
1,080,000 تومان
قیمت بدون مالیات:1,080,000 تومان
لامپ اینفرارد IRL مدیسانا لامپ اینفرارد IRL مدیسانا
ناموجود
لامپ اینفرارد IRL مدیسانامادون قرمز و کاربرد آن در درماننور مادون قرمز یا فروسرخ که به صورت کوتاه شده به آن IR نیز گفته میشود ، به قسمتی از طیف امواج الکترومغناطیسی گفته میشود که طول موج آن ها بلند تر از نور مرذی بوده و همچنین کوتاه تر از امواج رادیویی است و قابل دیدن برای چشم عادی انسان ن..
1,265,000 تومان
قیمت بدون مالیات:1,265,000 تومان
لامپ اینفرارد IRH مدیسانا لامپ اینفرارد IRH مدیسانا
ناموجود
لامپ اینفرارد IRH مدیسانامادون قرمز و کاربرد آن در درماننور مادون قرمز یا فروسرخ که به صورت کوتاه شده به آن IR نیز گفته میشود ، به قسمتی از طیف امواج الکترومغناطیسی گفته میشود که طول موج آن ها بلند تر از نور مرذی بوده و همچنین کوتاه تر از امواج رادیویی است و قابل دیدن برای چشم عادی انسان ن..
720,000 تومان
قیمت بدون مالیات:720,000 تومان
بخور / سونا ی صورت FSS مدیسانا بخور / سونا ی صورت FSS مدیسانا
ناموجود
بخور / سونا ی صورت FSS مدیساناسلامت و مراقبت از پوست یکی از امور ضروری هر فرد میباشد. در حال حاضر مشکلات پوستی زیادی وجود دارد که دلایل مختلفی دارد که یکی از آن ها بی اهمیت جلوه دادن و انجام ندادن روتین مراقبت پوستی میباشد. از اصلی ترین راه کار ها برای داشتن پوست سالم داشتن رژیم غذایی درست ، و..
980,000 تومان
قیمت بدون مالیات:980,000 تومان
نمايش 1 تا 11 از 11 (1 صفحه)
نام
ایمیل
موبایل
توضیحات