منو
Your Cart

 سـاعـات کـاری مدی لایف ، شنبه تا چهارشنبه بجز ایام تعطیل : ۱۰ – ۱۷ (پنجشنبه‌ها تعطیل)

Raya Foam - رایا فوم

رایا فوم جز شرکت بزرگ و معتبری در زمینه فوم گرد، فوم سرد و مموری فوم میباشد. شرکت رایا فوم در زمینه هایی همچون مبلمان های اداری و منزل ، انواع بالش های طبی ، برای مصارف پزشکی و .... فعالیت به سزایی دارد. شرکت رایا فوم اولین فعالیت خود را در سال 1375 با تولید فوم گرم شروع کرد و بعد از گذشت مدتی با توجه به نیاز بازار فوم سرد را نیز تولید و وارد بازار کرد. همچنین شرکت رایا فوم در سال 1388 فوم هوشمند (مموری فوم) را تولید کرده. شرکت رایا فوم هرروزه برای جلب رضایت مشتری تلاش میکند تا هم علاوه بر خدمات برتر و کالای مناسب نیاز افراد ، رضایت مشتریان رو نیز جلب کند. شرکت رایا فوم برای پیشرفت و تولید کالای با کیفیت و همچنین حفظ کیفیت کالا از مواد اولیه ی درجه یک استفاده میکند.

 پشت کمری آرامیس رایا فومدر نشستن های طولانی مدت چه سرکار یا مسافرت و یا هر جای دیگر که به مدت طولانی نسشته باشید اگر صندلیتان پشتی مناسبی نداشته باشد کمر اذیت شده و دچار درد و ناراحتی میشود. برای پر شدن قسمت گودی کمر و راحتی هنگام نشتن و کار طولانی مدت بالش های طبی ای طراحی شده و انوانع آن در ..
852,000 تومان
قیمت بدون مالیات:852,000 تومان
متکا مموری فوم رایا فومگردن درد یک مشکل شایع بین افراد میباشد که دلیل آن موارد مختلفی میباشد که شایع ترین دلیل آن بد نشستن و بد خوابیدن میباشد. از گردن تا کمر یک ستون استخوانی تشکیل شده به اسم ستون فقرات که به استخوان هایی که این ستون فقرات را میسازند نیز مهره میگویند. این استخوان ها برای حمای..
742,000 تومان
قیمت بدون مالیات:742,000 تومان
بالش موج دار رایا فوم مدل درسا (دارای ژل خنک کننده)گردن درد یک مشکل شایع بین افراد میباشد که دلیل آن موارد مختلفی میباشد که شایع ترین دلیل آن بد نشستن و بد خوابیدن میباشد. از گردن تا کمر یک ستون استخوانی تشکیل شده به اسم ستون فقرات که به استخوان هایی که این ستون فقرات را میسازند نیز مهره میگوین..
930,000 تومان
قیمت بدون مالیات:930,000 تومان
زیرنشیمن دنبالچه رایا فومدنبالچه چیست؟ دنبالچه استخوانی است مثلثی شکل که در انتهایی ترین بخش ستون فقرات انسان که در زیر استخوان خاجی میباشد.این استخوان جز لگن خاصره میباشد. گاهی بر اثر یک سری اتفاقاتی مانند ضربه و زمین خوردن، کشیدگی لیگامان های خاجی-دنبالچه ای ، زایمان طبیعی  و… استخوان دنبالچ..
477,000 تومان
قیمت بدون مالیات:477,000 تومان
زیرنشیمن مدل رینگ رایا فوم مموری فوم داردنبالچه چیست؟ دنبالچه استخوانی است مثلثی شکل که در انتهایی ترین بخش ستون فقرات انسان که در زیر استخوان خاجی میباشد.این استخوان جز لگن خاصره میباشد. گاهی بر اثر یک سری اتفاقاتی مانند ضربه و زمین خوردن، کشیدگی لیگامان های خاجی-دنبالچه ای ، زایمان طبیعی  و…..
575,000 تومان
قیمت بدون مالیات:575,000 تومان
زیرنشیمن طبی رایا فومدنبالچه چیست؟ دنبالچه استخوانی است مثلثی شکل که در انتهایی ترین بخش ستون فقرات انسان که در زیر استخوان خاجی میباشد.این استخوان جز لگن خاصره میباشد. گاهی بر اثر یک سری اتفاقاتی مانند ضربه و زمین خوردن، کشیدگی لیگامان های خاجی-دنبالچه ای ، زایمان طبیعی  و… استخوان دنبالچه آس..
652,000 تومان
قیمت بدون مالیات:652,000 تومان
بالش نیم استوانه ای چند کاربردیگردن درد یک مشکل شایع بین افراد میباشد که دلیل آن موارد مختلفی میباشد که شایع ترین دلیل آن بد نشستن و بد خوابیدن میباشد. از گردن تا کمر یک ستون استخوانی تشکیل شده به اسم ستون فقرات که به استخوان هایی که این ستون فقرات را میسازند نیز مهره میگویند. این استخوان ها ب..
365,000 تومان
قیمت بدون مالیات:365,000 تومان
 پشت کمری مموری فوم لبه دار رایا فومدر نشستن های طولانی مدت چه سرکار یا مسافرت و یا هر جای دیگر که به مدت طولانی نسشته باشید اگر صندلیتان پشتی مناسبی نداشته باشد کمر اذیت شده و دچار درد و ناراحتی میشود. برای پر شدن قسمت گودی کمر و راحتی هنگام نشتن و کار طولانی مدت بالش های طبی ای طراحی شده و ان..
890,000 تومان
قیمت بدون مالیات:890,000 تومان
بالش مموری فوم طرح موجدار رایا (دارای سایز بندی) گردن درد یک مشکل شایع بین افراد میباشد که دلیل آن موارد مختلفی میباشد که شایع ترین دلیل آن بد نشستن و بد خوابیدن میباشد. از گردن تا کمر یک ستون استخوانی تشکیل شده به اسم ستون فقرات که به استخوان هایی که این ستون فقرات را میسازند نیز مهره می..
564,000 تومان
قیمت بدون مالیات:564,000 تومان
بالش مموری فوم طرح پروانه ای با لایه ژل خنک کننده رایا گردن درد یک مشکل شایع بین افراد میباشد که دلیل آن موارد مختلفی میباشد که شایع ترین دلیل آن بد نشستن و بد خوابیدن میباشد. از گردن تا کمر یک ستون استخوانی تشکیل شده به اسم ستون فقرات که به استخوان هایی که این ستون فقرات را میسازند نیز م..
1,185,000 تومان
قیمت بدون مالیات:1,185,000 تومان
بالش مموری فوم طرح کلاسیک با لایه ژل خنک کننده رایا گردن درد یک مشکل شایع بین افراد میباشد که دلیل آن موارد مختلفی میباشد که شایع ترین دلیل آن بد نشستن و بد خوابیدن میباشد. از گردن تا کمر یک ستون استخوانی تشکیل شده به اسم ستون فقرات که به استخوان هایی که این ستون فقرات را میسازند نیز مهره..
1,210,000 تومان
قیمت بدون مالیات:1,210,000 تومان
بالش مموری فوم طرح موجدار با لایه ژل خنک کننده رایا در سایز بندی مختلف گردن درد یک مشکل شایع بین افراد میباشد که دلیل آن موارد مختلفی میباشد که شایع ترین دلیل آن بد نشستن و بد خوابیدن میباشد. از گردن تا کمر یک ستون استخوانی تشکیل شده به اسم ستون فقرات که به استخوان هایی که این ستون فقرات ..
1,035,000 تومان
قیمت بدون مالیات:1,035,000 تومان
نمايش 1 تا 12 از 28 (3 صفحه)
نام
ایمیل
موبایل
توضیحات