منو
Your Cart

 سـاعـات کـاری مدی لایف ، شنبه تا چهارشنبه بجز ایام تعطیل : ۱۰ – ۱۷ (پنجشنبه‌ها تعطیل)

SamatebPakan - سما طب پاکان

شرکت سما طب پاکان تولید کننده ی انواع لوازم ارتوپدی است. سماطب پاکان تولید کننده بیش از 120 نوع محصول شامل انواع گردنبند،انواع کمربند، قوزبند، آویز دست، مچ بند ،زانو بند، قوزک بند، انواع کفی و... شرکت سماطب پاکان دارای پروانه بهره برداری از وزارت صنایع و معادن میباشد. سماطب پاکان همچنین دارای پروانه تولید از اداره کل تجهیزات پزشکی است.

قوزک بند کشی همراه با کش لیگمانی سما طب پاکان تک سایزقوزک بند کشی همراه با کش لیگمانی برای محافظت از مچ پا و تاندون آشیل و کنترل حرکت ناحیه مچ برای بهبود و یا جلوگیری از آسیب های احتمالی تولید شده است. برای خیلی از ما ها ممکنه پیش بیاد که دچار حادثه یا آسیب در قسمت استخوان یا تاندون های پا و مچ ..
107,000 تومان
قیمت بدون مالیات:107,000 تومان
زانوبند چهار فنره نئوپرن سما طب پاکانمفصل زانو یکی از بزرگترین مفصل بدن میباشد و همچنین ممکن است با افزایش سن،کار های روزمره، یا حتی ورزش و آسیب دیدگی های کوچیک سبب درد یا آسیب دیدگی در ناحیه زانو شود که باید مورد حمایت و گرما قرار بگیرد تا بهبود یابد. زانو بند چهار فنره نئوپرن تشکیل شده از دو ..
390,000 تومان
قیمت بدون مالیات:390,000 تومان
جدا کننده ژله ای سه حلقه ای سما طب پاکانجدا کننده ژله ای سه حلقه ای سما طب پاکان مناسب برای جدا کردن انگشت های پا می باشد. در بیمارانی که دچار انگشت چکشی یا مالت فینگر (Mallet Finger) هساند یکی از گزینه های درمان به شیوه غیر تهاجمی می باشد. در افرادی که دچار انگشت چکشی می شومند تاندون اکستنشن در..
104,000 تومان
قیمت بدون مالیات:104,000 تومان
پد ژله ای هالوکس والگوس پنج انگشتی سما طب پاکانپد ژله ای هالوکس والگوس پنج انگشتی سما طب پاکان برای جدا سازی استاندارد و فاصله بین انگشتان برای تسریع در درمان ساخته شده است. این پد مناسب برای پای راست و چپ و تک سایزمی باشد.یک جفت در هر کارتن هستبهتر است قبل از معرفی محصول با بیماری هالو..
120,000 تومان
قیمت بدون مالیات:120,000 تومان
پد متاتارسال ژله ای همراه با لا انگشتی سما طب پاکانپد متاتارسال ژله ای همراه با لاانگشتی سما طب پاکان  جهت کنترل بیماری هالوکس والگوس تولید شده است. این محصول تک سایز و از جنس سیلیکون می باشد. معنای لغوی هالوکس به معنای شست و والگوس به معنای انحراف میباشد پس در کل این بیماری به معنای انحراف و ک..
118,000 تومان
قیمت بدون مالیات:118,000 تومان
پد تنبلی چشم سما طب پاکانتنبلی چشمتنبلی چشم یک عارضه چشمی است که در بیشتر در کودکان دیده میشود. در این عارضه، چشم دچار کاهش دید مرکزی میشود. با وجود اینکه ظاهر چشم کاملا سالم است اما فرد دچار ضعف بینایی و تنبلی چشم میشود. در افرادی که دچار تنبلی چشم شده اند، حتی با استفاده از عینک همچنان ضعف..
55,000 تومان
قیمت بدون مالیات:55,000 تومان
شورت فتو تراپی سما طب پاکانشورت فتو تراپی یکی از محصولات شرکت سما طب پاکان می باشد. این محصول در زمانی که نوزاد در دستگاه فتوتراپی برای درمان ایکتر یا زردی ( بر اثر افزایش بیلی روبین خون‌ ) قرار می گیرد برای محافظت از اندامهای جنسی او در مقابل نور فلوروسنت کاربرد دارد. با توجه به مکانسیم درمانی ..
65,000 تومان
قیمت بدون مالیات:65,000 تومان
باند کشی با عرض ۲۰ سانتی متر سما طب پاکانباند کشی در واقع یک بانداژ انعطاف پذیر با حالت کشسانی است. این بانداژ الاستیکی در موضع آسیب دیده در بدن بیمار قرار میگیرد و به دور آن پیچیده میشود. باند کشی با خاصیت کشی و الاستیکی که دارد تا میزان کمی بر روی موضع آسیب دیده فشار اعمال میکند. این محصول با ..
60,000 تومان
قیمت بدون مالیات:60,000 تومان
باند کشی با عرض ۱۵ سانتی متر سما طب پاکانحداقل خرید ۲ عددباند کشی در واقع یک بانداژ انعطاف پذیر با حالت کشسانی است. این بانداژ الاستیکی در موضع آسیب دیده در بدن بیمار قرار میگیرد و به دور آن پیچیده میشود. باند کشی با خاصیت کشی و الاستیکی که دارد تا میزان کمی بر روی موضع آسیب دیده فشار اعمال ..
45,000 تومان
قیمت بدون مالیات:45,000 تومان
باند کشی با عرض ۱۰ سانتی متر سما طب پاکانحداقل سفارش ۲ عددباند کشی در واقع یک بانداژ انعطاف پذیر با حالت کشسانی است. این بانداژ الاستیکی در موضع آسیب دیده در بدن بیمار قرار میگیرد و به دور آن پیچیده میشود. باند کشی با خاصیت کشی و الاستیکی که دارد تا میزان کمی بر روی موضع آسیب دیده فشار اعمال..
30,000 تومان
قیمت بدون مالیات:30,000 تومان
باند کشی با عرض ۵ سانتی متر سما طب پاکانحداقل خرید ۳ عددباند کشی در واقع یک بانداژ انعطاف پذیر با حالت کشسانی است. این بانداژ الاستیکی در موضع آسیب دیده در بدن بیمار قرار میگیرد و به دور آن پیچیده میشود. باند کشی با خاصیت کشی و الاستیکی که دارد تا میزان کمی بر روی موضع آسیب دیده فشار اعمال م..
18,000 تومان
قیمت بدون مالیات:18,000 تومان
بالش سنتی مموری فوم سما طب پاکان بالش سنتی مموری فوم سما طب پاکان
فروش ویژه -10 %
بالش سنتی مموری فوم سما طب پاکان تک سایزبالش لوله ای یا متکا اسمی آشنا برای ما ایرانیان است. این بالش که یکی از کالاهای سنتی ما ایرانیان بوده توسط شرکت سما طب پاکان اصلاح شده و بگونه ای که در خور ملت ایران می باشد بومی سازی شده است. جنس آن از مموری فوم یا فوم هوشمند می باشد که در شرایط فشار بدن ..
850,000 تومان 945,000 تومان
قیمت بدون مالیات:850,000 تومان
نمايش 1 تا 12 از 140 (12 صفحه)
نام
ایمیل
موبایل
توضیحات