منو
Your Cart

 سـاعـات کـاری مدی لایف ، شنبه تا چهارشنبه بجز ایام تعطیل : ۱۰ – ۱۷ (پنجشنبه‌ها تعطیل)

Starmed - استارمد

ست بخیه ۹ تیکه استارمد– تیغ اسکالپل یا بیستوری ، تیغ جراحی میاشد که بسیار تیز و برنده بوده که برای جراحی های بدن ، کالبد شکافی ، صنایع دستی و… کاربرد  دارد. – کلمپ ها ابزار های مهمی در جراحی هستند که برای نگه داری بافت و یا سایر موارد در هنگام جراحی مورد استفاده قرار میگیرند که انواع مختلفی دار..
680,000 تومان
قیمت بدون مالیات:680,000 تومان
پنست نوک تیز آج دارفورسپس ها یا انبر های پزشکی وسیله ای دستی برای گرفتن و نگه داشتن اشیاء در هنگام عمل جراحی به کار میروند که پنست یکی از ابزار هایی میباشد که در زیر مجموعه ی این فورسپس های پزشکی قرار میگیرد. تفاوت پنست ها با فورسپس ها در نداشتن جا انگشتی و ضامن برای قفل میباشد. از پنست ها برا..
132,000 تومان
قیمت بدون مالیات:132,000 تومان
پنست بدون دندانه 12فورسپس ها یا انبر های پزشکی وسیله ای دستی برای گرفتن و نگه داشتن اشیاء در هنگام عمل جراحی به کار میروند که پنست یکی از ابزار هایی میباشد که در زیر مجموعه ی این فورسپس های پزشکی قرار میگیرد. تفاوت پنست ها با فورسپس ها در نداشتن جا انگشتی و ضامن برای قفل میباشد. از پنست ها برا..
68,000 تومان
قیمت بدون مالیات:68,000 تومان
هموستات کرو 16هموستات وسیله ای ضروری در جراحی میباشد که سبب کنترل خون ریزی میشود. ابزاری بسیار ضروری و حیاتی  در انواع جراحی های عمومی و یا اختصاصی محسوب میشود. دهانه ی این ابزار در دو مدل صاف و خمیده میباشد که هرکدام کاربرد خاص خود را دارند.از جنس استیل ضد زنگ نوع::: منحنی به طول ..
169,000 تومان
قیمت بدون مالیات:169,000 تومان
پنست با دندانه 12فورسپس ها یا انبر های پزشکی وسیله ای دستی برای گرفتن و نگه داشتن اشیاء در هنگام عمل جراحی به کار میروند که پنست یکی از ابزار هایی میباشد که در زیر مجموعه ی این فورسپس های پزشکی قرار میگیرد. تفاوت پنست ها با فورسپس ها در نداشتن جا انگشتی و ضامن برای قفل میباشد. از پنست ها برای ..
68,000 تومان
قیمت بدون مالیات:68,000 تومان
دسته بیستوری Starmed 3تیغ اسکالپل یا بیستوری ، تیغ جراحی میاشد که بسیار تیز و برنده بوده که برای جراحی های بدن ، کالبد شکافی ، صنایع دستی و… کاربرد  دارد. این تیغ هم به صورت یکبار مصرف و هم به صورت استفاده دائم دارد که در حالت یکبار مصرف یک دسته فلزی میباشد که تیغ روی آن قابل تعویض میباشد که بع..
75,000 تومان
قیمت بدون مالیات:75,000 تومان
ست بخیه ۹ تیکه– تیغ اسکالپل یا بیستوری ، تیغ جراحی میاشد که بسیار تیز و برنده بوده که برای جراحی های بدن ، کالبد شکافی ، صنایع دستی و… کاربرد  دارد. – کلمپ ها ابزار های مهمی در جراحی هستند که برای نگه داری بافت و یا سایر موارد در هنگام جراحی مورد استفاده قرار میگیرند که انواع مختلفی دارند. – ه..
690,000 تومان
قیمت بدون مالیات:690,000 تومان
رسیور 2 استار مدرسیور ها ظروفی کوچک و به شکل کلیه هستند که در اتاق عمل ، دندانپزشکی ها ، تزریقات و … کاربرد فراوانی دارند. رسیور ها در انواع جنس های بدنه نظیر استیل ، پلاستیک ، سفال و … میباشد. کاربرد رسیور ها در نگه داری ابزار عمل جراحی ، پماد ، گلوله های کوچکی از پنبه که آغشته به مواد ضد عفو..
52,000 تومان
قیمت بدون مالیات:52,000 تومان
گالی پات 2گالی پات ها ظروفی کوچک و به شکل دایره هستند که در اتاق عمل ، دندانپزشکی ها ، تزریقات و … کاربرد فراوانی دارند. گالی پات ها در انواع جنس های بدنه نظیر استیل ، پلاستیک ، سفال و … میباشد. کاربرد گالی پات ها در نگه داری پماد ، گلوله های کوچکی از پنبه که آغشته به مواد ضد عفونی کننده آغشته..
42,000 تومان
قیمت بدون مالیات:42,000 تومان
پنست با دندانه 14 استارمدفورسپس ها یا انبر های پزشکی وسیله ای دستی برای گرفتن و نگه داشتن اشیاء در هنگام عمل جراحی به کار میروند که پنست یکی از ابزار هایی میباشد که در زیر مجموعه ی این فورسپس های پزشکی قرار میگیرد. تفاوت پنست ها با فورسپس ها در نداشتن جا انگشتی و ضامن برای قفل میباشد. از پنست ..
85,000 تومان
قیمت بدون مالیات:85,000 تومان
قیچی جراحی 14 استارمدقیچی جراحی در ابعاد و اندازه های مختلفی است که در دو نوع فنری و ساده میبشاد که نوع فنری عمل های ظریف به کار میرود. قیچی های جراحی برای کنترل بهتر در حین جراحی در اندازه  دسته های کوتاه و بلند ، متناسب با عمل های مختلف درست میشوند تا پزشک جراح در حین عمل دچار مشکلی نشود...
125,000 تومان
قیمت بدون مالیات:125,000 تومان
هموستات صاف 16 استارمدهموستات وسیله ای ضروری در جراحی میباشد که سبب کنترل خون ریزی میشود. ابزاری بسیار ضروری و حیاتی  در انواع جراحی های عمومی و یا اختصاصی محسوب میشود. دهانه ی این ابزار در دو مدل صاف و خمیده میباشد که هرکدام کاربرد خاص خود را دارند.از جنس استیل ضد زنگ نوع::: صاف ب..
165,000 تومان
قیمت بدون مالیات:165,000 تومان
نمايش 1 تا 12 از 12 (1 صفحه)
نام
ایمیل
موبایل
توضیحات