منو
Your Cart

 سـاعـات کـاری مدی لایف ، شنبه تا چهارشنبه بجز ایام تعطیل : ۱۰ – ۱۷ (پنجشنبه‌ها تعطیل)

Teb o Sanat - طب و صنعت

شرکت طب و صنعت شرکتی قدیمی است که از سال 1366 و توسط تعدادی کارشناس ارتوپدی تاسیس شد. طب و صنع تولید کننده انواع وسایل ارتوپدی میباشد. طب و صنعت دارای کارخانه ای با وسعت 3000 متر مربع ، دارای خط تولید بسیار و متعدد انواع وسایل ارتوپدی متناسب با نیاز مردم میباشد. شرکت طب و صنعت دارای گواهینامه CE اروپا بوده و همچنین دارای استاندارد ISO13485 ، عرضه کننده ی محصولات با کیفیت بالا و قیمت مناسب و به صرفه میباشد. طب و صنعت با تلاش های روز افزون خود سعی در پیشرفت خود دارد و در این راستا حضور فعالی در محافل علمی ، نوآوری و خلاقیت ، همگام با دانش روز دنیا درحال پیشرفت وتوسعه میباشد. شرکت طب و صنعت تولید کننده ی بیش از یکصد نوع وسایل اتوپدی میباشد که همه ی آن ها از مواد اولیه ضد حساسیت و بسیار بادوام ساخته شده است.

کفش گچ مدل رها ساخت شرکت طب و صنعت یکی از مشکلاتی که افراد مختلف در هنگام گچ گرفتن پاهای خود دارند، استفاده از کفش است. به طور کلی ابعاد و سایز پا به واسطه گچ چند برابر میشود و در نتیجه نمیتوان از کفش ها و دمپایی های معمولی استفاده نمود. ضمن اینکه عدم استفاده از کفش نیز میتواند باعث کثیف شدن و آ..
156,000 تومان
قیمت بدون مالیات:156,000 تومان
فتق بند دوطرفه طب و صنعتعکس محصول بعلت تغییرات در محصول در گذر زمان ممکن است با محصول ارسالی کمی متفاوت باشدفتقبه طور کلی تمامی اعضای بدن از طریق پرده ی احشایی از همدیگر جدا میشوند و یک واحد را تشکیل میدهد. در صورتی که به هر دلیلی اعضا از محل خود خارج شوند و وارد محیط دیگری شوند، به آن ..
228,000 تومان
قیمت بدون مالیات:228,000 تومان
فتق بند یک طرفه تک سایز طب و صنعت چپعکس محصول ممکن است در گذر زمان کمیبا نمونه محصول ارسالی متفاوت باشد – لطفا قبل از خرید به این مورد توجه فرماییدفتقبه طور کلی تمامی اعضای بدن از طریق پرده ی احشایی از همدیگر جدا میشوند و یک واحد را تشکیل میدهد. در صورتی که به هر دلیلی اعضا از محل خود خا..
204,000 تومان
قیمت بدون مالیات:204,000 تومان
فتق بند یک طرفه تک سایز طب و صنعت راستعکس محصول ممکن است در گذر زمان کمیبا نمونه محصول ارسالی متفاوت باشد – لطفا قبل از خرید به این مورد توجه فرماییدفتقبه طور کلی تمامی اعضای بدن از طریق پرده ی احشایی از همدیگر جدا میشوند و یک واحد را تشکیل میدهد. در صورتی که به هر دلیلی اعضا از محل خود ..
204,000 تومان
قیمت بدون مالیات:204,000 تومان
مچ بند کشی ژاکارد طب و صنعت تک سایزمچ بند طبی – کشی از جنس ژاکارد شرکت طب و صنعت برای حمایت مچ دست در هنگام فعالیت روزانه و ورزش می باشد. این مچ بند می تواند دز برابر سرما و یا گرما از مچ دست حفاظت کرده و علاوه بر کاهش التهاب، پیشگیری از بروز حادثه نیز باشد. مچ دست از ۸ استخوان تشکیل شده که به ..
96,000 تومان
قیمت بدون مالیات:96,000 تومان
مچ بند انگشت دار کبریتی طب و صنعت تک سایزمچ دست شامل ۸ استخوان که در دو ردیف ۴ تایی قرار دارند تشکیل شده است. این ۸ استخوان از بالا به کف دست و از پایین به استخوان ساعد و اطراف آن وصل میشوند. رباطها عامل اصلی ارتباط بین مچ و اعضای دیگر کف دست، ساعد ها و غیره هستند. عوامل متفاوتی میتواند سبب ایجا..
132,000 تومان
قیمت بدون مالیات:132,000 تومان
ارتوز شست نئوپرن ضد حساسیت تک سایز برای هر دو دستارتوز شست نئوپرن تک سایز و ضد حساسیت قابل استفاده در دو دست طب و صنعت به عنوان یک وسیله مهار کننده به دور اندام های شست و کف دست مورد استفاده قرار میگیرد. این محصول با توجه به سایز دست افراد قابل انعطاف و تغییر می باشد. این محصول با ایجاد کنترل و ..
180,000 تومان
قیمت بدون مالیات:180,000 تومان
ملت فینگر اسپلینت طب و صنعتدر بسته بندی این محصول یک عدد ملت فینگر با ابعاد انتخابی شما به اضافه ۲ عدد روکش نخی انگشت موجود میباشد.ملت فینگر یا انگشت چکشی به اسیب دیدگی عضلانی که در اثر پارگی تاندون بند آخر انگشت گفته میشود که فرد آسیب دیده بند آخر انگشتش افتاده میباشد و فرد قادر به صاف نگه..
42,000 تومان
قیمت بدون مالیات:42,000 تومان
کمربند قرقره ای دو طرفه طب و صنعتستون فقرات و لومبوساکرال (کمر و لگن)ستون فقرات یکی از نواحی بسیار مهم بدن انسان است که وزن زیادی را تحمل میکند و به طور کلی وظیفه اصلی آن ثابت نگهداشتن و کمک به بدن برای انجام فعالیت های روزانه است. ستون فقرات شامل استخوان،‌مهره ها، عصب ها، ماهیچه ها و مفاصلی..
360,000 تومان
قیمت بدون مالیات:360,000 تومان
بالش طبی ایمپريال طب و صنعت دیسک گردندیسک مهره مابین دو مهره میباشد که به شکل بالتک یا صفحه ای میباشد که فشار های وارده بر ستون مهره ها را جذب میکند و خنثی میکند. دیسک مهره ها به علت داشتن خصوصیت تغییر شکل در هنگام دریافت فشار ، شدت ضربات را کاهش میدهند. از وظایف مهم دیسک های بین مهره ..
1,188,000 تومان
قیمت بدون مالیات:1,188,000 تومان
عصایار طب و صنعتعصا وسیله ای است که برای راه رفتن و تکیه کردن به آن برای افراد ناتوان به کار میرود . طب وصنعت وسیله ای را طراحی کرده که مانع از سر خوردن در سطوح لیز مانند حمام میشود. خیلی از وقتا پیش می آید که با تکیه دادن عصا به دیوار عصا می افتد و یا حتی ممکن است به دیوار آسیب بزند و یا خود ..
180,000 تومان
قیمت بدون مالیات:180,000 تومان
لا انگشتی همرتو طب و صنعتملت فینگر یا انگشت چکشی به اسیب دیدگی عضلانی که در اثر پارگی تاندون بند آخر انگشت گفته میشود که فرد آسیب دیده بند آخر انگشتش افتاده میباشد و فرد قادر به صاف نگه داشتن آن نمیباشد.اگر فرد مبتلا به انگشت چکشی انگشت خود را درمان نکند مجبور به جراحی آن میشود. علت های بوجود ..
168,000 تومان
قیمت بدون مالیات:168,000 تومان
نمايش 1 تا 12 از 165 (14 صفحه)
نام
ایمیل
موبایل
توضیحات