منو
Your Cart

 سـاعـات کـاری مدی لایف ، شنبه تا چهارشنبه بجز ایام تعطیل : ۱۰ – ۱۷ (پنجشنبه‌ها تعطیل)

لوازم استیل

آلیاژ استیل ضد زنگ فولاد میباشد و متشکل از آهن ، کروم و نیکل است.
حداقل میزان درصد جرمی کروم استیل 10/5% و حداکثر درصد جرمی کربن ، استیل ½ درصد است.
استیل ضد زنگ به دلیل انجام فعالیت شیمیایی غیر فعال شده و نسبت به زنگ زدگی و خوردگی بسیار مقاوم است. لایه ای غیر فعال شده به صورت قوی برروی سطح استیل قرار گرفته که به شدت با هم پیوند خورده اند و از تماس هرچه بیشتر استیل با محیط جلوگیری میکند.
استیل ( acetyl ) یک مواد آلی با فرمول شیمیایی COCH3 میباشد و با نماد AC نیز نشان داده میشود.
استیل های زنگ نزن بخاطر مقاومتی که دارند به شدت مورد استفاده قرار میگیرند و کاربرد های فراوانی در بازار دارند.
اضافه کردن عنصر مولیبدن به فولاد ها (استیل) مسبب افزایش مقاومت خوردگی در استیل های ضد زنگ میشود و بسیار مقاوم در برابر اسید های کاهنده و خوردگی با محلول های کلرایدی میشود.
به دلیل استحکام بالای استیل های ضد زنگ و اشکال مختلف (ورقه ای ، صفحه ، میله و...) کاربرد های متنوعی در صنعت های مختلف دارد.

 • وسایل آشپزخانه-کارد و چنگال
 • لوازم خانگش یزرگ
 • لوازم جراحی
 • مصالح ساختمانی
 • تجهیزات صنعتی
 • مخزن های آب
 • مخزن های مواد شیمیایی
 • مخزن محصولات غذایی

استیل ضدزنگ در مصارف پزشکی

استیل ضد زنگ به خاطر مقاومت در برابر خوردگی و زنگ زدگی در صنعت پزشکی کاربردهای بسیاری دارد.
استفاده از استیل ضدزنگ مزایای زیادی دارد:

 • مقاوم در برابر زنگ طدگی، خوردگی و اکسید شدن
 • ایجاد کم آلودگی سطحی که سبب میشود امکان استریل مجدد و استفاده مجدد داشته باشد
 • استیل های ضد زنگ غیر مغناطیسی بوده
 • مقاومت بالا در حرارت
 • راحتی در تمیز کردن
مجموع ست ۵ عددی استیلست پنج عددی تجهیزات استیل شامل جاپنبه ای، گالی پات، رسیور، جا آبسلانگ و چیتل می باشد. این ست برای میز درمان و یا سینی های پزشکی و معاینه کاربرد دارد. جنس آنها از استیل می باشد.استیل قابلیت ضدعفونی شدن ساخت پاکستان..
350,000 تومان
قیمت بدون مالیات:350,000 تومان
ست ۸ تیکه ابزار پزشکی استیلست هشت تیکه ابزار جراحی و اورژانس مناسب برای پزشکان، پرستاران و دانشجویان درمان می باشد. این ست شامل گالی پات، رسیور، قیچی دو سر تیز، پنست ، سوزنگیر، دسته بیستوری ۳، پنس موسکیتو.استیل ۸ تیکه قابلیت ضدعفونی..
560,000 تومان
قیمت بدون مالیات:560,000 تومان
پنس هموستات کرایل تمام دندانه صافپنس هموستات کرایل که با نام Hemostat forceps crile هم شناخته می شود. پنس هموستات در دو نوع خمیده و صاف در مدی لایف عرضه می شود. پنس کرایل بصورت تمام دندانه برای نگه داشتن بافت های سنگین یا سبک و همچنین کلمپ ( بسته بودن) عروق کاربرد دارد. دارای دو دسته مناسب برای ..
25,000 تومان
قیمت بدون مالیات:25,000 تومان
پنس هموستات کرایل تمام دندانه خمیدهپنس هموستات کرایل که با نام Hemostat forceps crile هم شناخته می شود. پنس هموستات در دو نوع خمیده و صاف در مدی لایف عرضه می شود. پنس کرایل بصورت تمام دندانه برای نگه داشتن بافت های سنگین یا سبک و همچنین کلمپ ( بسته بودن) عروق کاربرد دارد. دارای دو دسته مناسب برا..
250,000 تومان
قیمت بدون مالیات:250,000 تومان
پنس هموستات کلی نیم دندانه خمیدهپنس هموستات کلی که با نام hemostatic forceps kelly هم شناخته می شود. پنس هموستات در دو نوع خمیده و صاف در مدی لایف عرضه می شود. پنس کلی برای نگه داشتن بافت های سنگین و همچنین کلمپ ( بسته بودن) عروق کاربرد دارد. این پنس بصورت نیم دندانه می باشد. دارای دو دسته مناسب..
220,000 تومان
قیمت بدون مالیات:220,000 تومان
پنس هموستات کلی نیم دندانه مستقیمپنس هموستات کلی که با نام hemostatic forceps kelly هم شناخته می شود. پنس هموستات در دو نوع خمیده و صاف در مدی لایف عرضه می شود. پنس کلی برای نگه داشتن بافت های سنگین و همچنین کلمپ ( بسته بودن) عروق کاربرد دارد. این پنس بصورت نیم دندانه می باشد. دارای دو دسته مناس..
22,000 تومان
قیمت بدون مالیات:22,000 تومان
دیش استیل پزشکی ۳۲ در ۲۶ سانتی متردیش های پزشکی از جنس استیل و بصورت درب دار برای نگهداری یا ضدعفونی ابزار داخلی بمنظور غوطه وری در آن استفاده می شوند. این دیش ها از بهترین مواد و بصورت استاندارد در ابعاد مختلف تولید میشوند. و بنا بر نیاز مشتری میتواند در عمق های مختلفی تولید شوند. در دیش های ..
820,000 تومان
قیمت بدون مالیات:820,000 تومان
دیش استیل پزشکی ۳۲ در ۳۶ سانتی متردیش های پزشکی از جنس استیل و بصورت درب دار برای نگهداری یا ضدعفونی ابزار داخلی بمنظور غوطه وری در آن استفاده می شوند. این دیش ها از بهترین مواد و بصورت استاندارد در ابعاد مختلف تولید میشوند. و بنا بر نیاز مشتری میتواند در عمق های مختلفی تولید شوند. در دیش های ..
890,000 تومان
قیمت بدون مالیات:890,000 تومان
هیسترومترهیسترومتر Hysterometer یا سوند رحمی Uterine Sound یکی از ابزارهای جراحی در بخش زنان می باشد. هیسترومتر مدرج و انعطاف پذیر می باشد که برای اندازه گیری طول و عمق رحم از آن استفاده می شود. برای جایگزاری IUD در رحم از آن استفاده می کنند. جنس هیسترومتر از استیل زنگ نزن می باشد که قابلیت استر..
455,000 تومان
قیمت بدون مالیات:455,000 تومان
گیره یورین بگ فلزیگیره یورین بگ یا گیره و هنگر کیسه ادرار وسیله ای است که توسط گیره های فلزی زنگ نزن به کناره تخت بیمار متصل میشود و توسط آن کیسه ادرار در جای صحیح قرار می گیرد. این گیره برای مصارف خانگی و بیمارستانی قابل استفاده می باشد. جنس آن از استیل زنگ نزن می باشد که در تماس با ترشحات دچار..
75,000 تومان
قیمت بدون مالیات:75,000 تومان
دیش استیل پزشکی بزرگدیش درب دار پزشکی یکی از محصولات مورد استفاده در بخش های مختلف درمان از پزشکی گرفته تا دندانپزشکی می باشد. این دیش از جنس استیل زنگ نزن می باشد. از مزایای آن قابلیت اتوکلاو کردن می باشد. بعنوان مثال میتوان ابزار آلوده را در داخل آن قرار داد و با درجه مشخص و یا مواد مورد نیاز ..
950,000 تومان
قیمت بدون مالیات:950,000 تومان
پارچ استیل 2 لیتریجنس: ورق استیل 1 میل حجم: 2 لیتری جوش آرگون در قسمت دستهقابل استفاده در هر مکان حتی خانه و بیمارستان و… سایز این پارچ یا تنگ کوچک بوده که میتوان آن را به راحتی حمل کرد...
369,000 تومان
قیمت بدون مالیات:369,000 تومان
نمايش 1 تا 12 از 58 (5 صفحه)
نام
ایمیل
موبایل
توضیحات