دسته بندی محصولات
سبد خرید شما

مجله سبز RSS Feed

۱۴ مهٔ تسکین کمر درد
Vahid 1 11058
راه کارهای تسکین کمر دردوقتی درد کمر دارید ، خوابیدن سخت است. این می تواند یک روند بدی باشد زیرا وقتی خواب کافی ندارید ، کمردرد ممکن است بدتر شود. وضعیت نامناسب خواب نیز می تواند درد کمر را تشدید کن..
۱۳ ژوئیهٔ انواع ضدعفونی کننده ها و گندزداها
Maryam 1 10926
انواع ضد عفونی کننده ها و گند زداها امروزه استفاده از ضدعفونی کننده ها به دلیل گسترش ویروس جدید کرونا با نام کویید-۱۹ گسترش فراوانی پیدا کرده است. اما قبل از تهیه یک محصول تحت عنوان ضد عفونی کننده، ..
۰۲ اوت برجسته نمودن لب
0 3866
برجسته نمودن لب به صورتهای زیر امکان پذیر است۱) برجسته نمودن لب با نخموارد کاربرد: افزایش حجم لب، از بین بردن خطوط عمودی بالای لب، تغییر شکل لب، تغییر زاویه دهانفواید: ماندگاری طولانی، عمل نیمه تهاجمی..
۱۵ سپتامبر محلول بوتاکس لایک
0 12805
بوتاکس لایک Botox Likeفرمول محلول بوتاکس لایک حاوی ترکیبی از دو پپتید ضد پیری است که برای نرم کردن خطوط ریز و کاهش چین و چروک استفاده میشود. این محلول کمک می کند تا پیری زودرس ناشی از انقباض پوست و..
۱۵ سپتامبر عمل زیبایی پلک (بلفاروپلاستی)
0 13983
نحوه انجام عمل:پلک بالا: با بی حسی موضعی-ایجاد برش در خطوط چین طبیعی پلک-خارج نمودن چربی اضافی-برداشتن پوست اضافی-دوختن پلک با نخ های ظریفپلک پایین:معمولا با بیهوشی-ایجاد برش زیر مژه ها-خارج نمودن چرب..
۰۲ اوت آزمایش PSA پروستات  و ارتباط آن با سرطان
0 3596
چرا باید آزمایش پی اس ای  PSA (Prostate Specific Antigen)را انجام داد ؟آزمایش پی اس ای در زمانی که پزشک مربوط با توجه به علایم بیمار و شکایت او به مشکلات و درگیریهای سیستم پروستات مشکوک می شودآنرا  ..
۲۶ ژوئیهٔ برای کاهش اشتها چه باید کرد؟
0 3551
برای کاهش اشتها باید از خوردن موادی که به آنها عادت کردهاید، بپرهیزید. بهعنوان مثال مصرف مواد غذایی شیرین به تناوب برای بدن عادت ایجاد میکند بنابراین باید سعی کنید مواد شیرین بهخصوص موادی که دارای ..
۱۵ سپتامبر اهمیت و نقش  بیوتین در بدن
0 8875
ماموریت B7 یا بیوتین بیوتین یا ویتامین ب۷ (بیوتین) یک ویتامین B کمپلکس است٬ و از این رو می تواند نقشی کلیدی در ریزش مو و جلوگیری از آن با استفاده از رویکردی طبیعی ایفا کند. بیوتین یک کوآنزیم است که در..
۱۵ سپتامبر قدمت جراحی بینی
0 11042
نکات مورد اهمیت:۱-کیفیت و ضخامت پوست و زوایای بینی۲-وضعیت تنفس بیمار قبل و بعد از عمل جراحی۳-رسیدن به وضعیت مستحکم و غیر فرورفته۴-بدست آمدن نتیجه قطعی با گذشت حداقل شش ماهانواع روش جراحی:بسته و بازانت..
۰۲ اوت بازی کلمات: توضیحی در مورد محصولات زیبایی طبیعی
0 4548
گول تبلیغات را نخوریددر تبلیغات که بیشتر دقت می کنید٬ متخصصان  می گویند که "محصولات طبیعی بهتر است یا محصولات جایگزین که توسط بشر ساخته شده اند؟"دکتر جگاسوتی متخصص پوست می گوید: هر کسی می تواند واژه"..
۱۱ آوریل بوتاکس چیست؟
0 3575
دلایل محبوبیت بوتاکس:ریسک خطر پایین، نتایج قابل قبول و فوری، ارزانموارد دیگر مصرف:درمان میگرن، کاهش تعریقعوارض تزریق بتاکس:واکنش آلرژیک یا حساسیت، افتادگی موقت پلک، دوبینیلذا توصیه می شود توسط متخصص ت..
۰۵ مهٔ سلولیت تجمع چربی
0 3356
سلولیت فرورفتگیهایی پوست هست که در ران٬ شکم٬ باسن و لگن بعضی از افراد دیده می شود. سلولیت - Cellulite یا سِلیلایت در زنان به علت تفاوت در چربی سلول ها، عضلات و بافت همبندی که در پوست مردان و زنان پخش ..
نمايش 1 تا 12 از 30 (3 صفحه)
نام
ایمیل
موبایل
توضیحات